MEČ
31.10.19 | 2. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Melis Yasar | 6-4, 6-2 | W15 Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Jacqueline Cabaj Awad | Melis Yasar | |
1. servis % | 42/55 (76%) | 50/78 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 28/50 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/78 (49%) | 16/55 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/133 (58%) | 56/133 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 7 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-1 | Melis Yasar | |
0-0, 15-0 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Melis Yasar | |
0-0, 15-0 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Melis Yasar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Melis Yasar | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Melis Yasar | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Melis Yasar | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Melis Yasar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jacqueline Cabaj Awad | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
23.04.00, 23 Godina
10270 $
23.04.00, 23 Godina
10270 $
Jacqueline Cabaj Awad vs. Melis Yasar - Međusobni mečevi
31.10.19 | 2. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Melis Yasar | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Stockholm | dvorana |
Jacqueline Cabaj Awad form & Melis Yasar form
Jacqueline Cabaj Awad - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.11.23 3. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | detalj meča |
Melis Yasar - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Olsson | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.22 Četvrtfinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.22 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julia Riera | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.21 kval. | vs. Gianna Pielet | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-74, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W25 Dubai - tvrda | ||||
29.03.21 kval. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.21 kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detalj meča |