MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
07.06.99, 24 Godina
07.06.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
16.03.01, 23 Godina
16.03.01, 23 Godina
Izabela Gabriela Novac vs. Helena Spiridis - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Izabela Gabriela Novac | Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Izabela Gabriela Novac form & Helena Spiridis form
Izabela Gabriela Novac - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Helena Spiridis - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60+H Bendigo - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Michaela Haet | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.02.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W25 Launceston - tvrda | ||||
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Stojkovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Renee McBryde | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Viktorija Rajicic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 2-6 | detalj meča |