Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
17.12.00, 23 Godina
17.12.00, 23 Godina
Chiara Grimm vs. Ivonne Juric - Međusobni mečevi
11.11.18 | 1. kolo kval. | Ivonne Juric | Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Chiara Grimm form & Ivonne Juric form
Chiara Grimm - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.19 Polufinale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.19 kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Ivonne Juric - Posljednji mečevi
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
01.11.21 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
30.09.18 kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | detalj meča |