Belarus
20.04.01, 22 Godina
20.04.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alesya Yakubovich vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Međusobni mečevi
17.04.17 | 1. kolo kval. | Ivonne Cavalle-Reimers | Alesya Yakubovich | 6-1, 6-1 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Alesya Yakubovich form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Alesya Yakubovich - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Williamsburg - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Maria Zotova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Hanna Sokal | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 1-0, Tatsiana Sasnouskaya - odustajanje | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Nathalie Johansson | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Sarra Ata | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.04.18 kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.04.18 kval. | vs. Valentine Bacher | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Caterina Greco | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Martyna Koczotowska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Ivonne Cavalle-Reimers - Posljednji mečevi
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detalj meča |