INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Iveta Dapkute vs. Shelly Bereznyak - Međusobni mečevi
26.10.20 | kval. | Iveta Dapkute | Shelly Bereznyak | 7-63, 7-5 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Iveta Dapkute form & Shelly Bereznyak form
Iveta Dapkute - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - odustajanje | detalj meča |
Shelly Bereznyak - Posljednji mečevi
W15 Champaign - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - odustajanje | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.05.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.21 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.21 kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča |