MEČ
18.07.18 | 1. kolo | Ivana Topcic | Draginja Vukovic | 6-0, 6-1 | Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ivana Topcic | Draginja Vukovic | |
1. servis % | 28/44 (64%) | 21/35 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 7/21 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 2/14 (14%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/35 (74%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ivana Topcic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ivana Topcic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivana Topcic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ivana Topcic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Topcic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivana Topcic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Draginja Vukovic | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ivana Topcic vs. Draginja Vukovic - Međusobni mečevi
18.07.18 | 1. kolo | Ivana Topcic | Draginja Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | Baja | zemlja |
Ivana Topcic form & Draginja Vukovic form
Ivana Topcic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Eva Siska | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.12.18 Polufinale | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
21.12.18 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.12.18 Četvrtfinale | vs. Dia Evtimova | 1-6, 6-4, 4-1, Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
20.12.18 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 2-6, - Ivana Topcic - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Sophie Muntean | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.10.18 Polufinale | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Pitak | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Sophie Muntean | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 0-1, - Ivana Topcic - odustajanje | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
20.07.18 Četvrtfinale | vs. Cristina Ene | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.18 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.18 kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Saska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Sheila Glavas | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Draginja Vukovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - odustajanje | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Belgrade - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detalj meča |