Czech Republic
25.05.95, 28 Godina
25.05.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nikola Schweinerova vs. Iva Primorac - Međusobni mečevi
08.09.16 | 2. kolo | Iva Primorac | Nikola Schweinerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | Prague | zemlja |
Nikola Schweinerova form & Iva Primorac form
Nikola Schweinerova - Posljednji mečevi
Oslo - dvorana | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Victoria Schnell Jacobsen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Marketa Slivova | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.09.16 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Dorota Szczygielska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Veronika Pribylova | 6-71, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Hana Kovacova | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nuernberg - zemlja | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.08.16 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.12.14 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.14 kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Qianqian Zhao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Beladora Matallah | 6-3, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
27.10.14 kval. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Sara Eccel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
28.10.13 Četvrtfinale | vs. Julia Stamatova | 1-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
28.10.13 1. kolo | vs. Alina Wessel | 6-3, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
28.10.13 2. kolo | vs. Carolin Schmidt | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Iva Primorac - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča |