INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Iva Primorac vs. Katharina Lehnert - Međusobni mečevi
08.08.16 | kval. | Iva Primorac | Katharina Lehnert | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Hechingen | zemlja |
Iva Primorac form & Katharina Lehnert form
Iva Primorac - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča |
Katharina Lehnert - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.03.17 2. kolo | vs. Polina Monova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.17 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-1, Veronika Kapshay - odustajanje | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
11.02.17 | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.02.17 | vs. Ankita Raina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.02.17 | vs. Misaki Doi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.17 | vs. Lin Zhu | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
01.02.17 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-79, 3-6 | detalj meča | |
31.01.17 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
26.01.17 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.17 2. kolo | vs. Vera Sakalouskaya | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.01.17 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 7-63, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.01.17 kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Chenzhou - tvrda | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Yue Yu (2000) | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Zhanlan Wei | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Jiakang Li | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
15.10.16 Finale | vs. Yixuan Li | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.16 Polufinale | vs. Hanyu Guo | 6-75, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.10.16 Četvrtfinale | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.10.16 2. kolo | vs. Arina Taluenko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.10.16 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 6-2, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
02.10.16 1. kolo | vs. Dolavee Tumthong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
25.09.16 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
21.09.16 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.09.16 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-72, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 6-74 | detalj meča |