MEČ
11.12.17 | 1. kolo | Iva Primorac | Bianca Bevione | 6-3, 2-6, 6-1 | Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Iva Primorac | Bianca Bevione | |
1. servis % | 68/103 (66%) | 47/74 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/68 (65%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/35 (37%) | 10/27 (37%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/20 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/74 (50%) | 46/103 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/177 (53%) | 83/177 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 4 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
02.08.00, 23 Godina
02.08.00, 23 Godina
Iva Primorac vs. Bianca Bevione - Međusobni mečevi
11.12.17 | 1. kolo | Iva Primorac | Bianca Bevione | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | Cordenons | zemlja |
Iva Primorac form & Bianca Bevione form
Iva Primorac - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča |
Bianca Bevione - Posljednji mečevi
Torino - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Julie Ball | 6-712, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.01.18 1. kolo | vs. Giulia Porzio | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.01.18 kval. | vs. Imen Abid | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Aurora Allasia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Chiara De Vito | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.07.17 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Lidija Samardzic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Kanika Vaidya | 1-6, 2-6 | detalj meča |