INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Isabella Shinikova vs. Maria Lota Kaul - Međusobni mečevi
10.02.17 | Rubber 1 | Isabella Shinikova | Maria Lota Kaul | 7-5, 7-5 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
Isabella Shinikova form & Maria Lota Kaul form
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Maria Lota Kaul - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cundinamarca - zemlja | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aparecida - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |