MEČ
08.03.20 | 1. kolo kval. | Isabella Kruger | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
14.01.00, 24 Godina
14.01.00, 24 Godina
Isabella Kruger vs. Karolina Jaskiewicz - Međusobni mečevi
08.03.20 | 1. kolo kval. | Isabella Kruger | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Isabella Kruger form & Karolina Jaskiewicz form
Isabella Kruger - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 1-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-64, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 3-6, 3-0, Indy De Vroome - odustajanje | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
24.07.23 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Claire Jaramba | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
31.10.22 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-78, 4-6 | detalj meča |
Karolina Jaskiewicz - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.21 kval. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detalj meča |