MEČ
19.09.17 | 1. kolo | Irina Ramialison | Maria-Teresa Torro-Flor | 6-75, 7-67, 7-5 | Saint Malo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Irina Ramialison | Maria-Teresa Torro-Flor | |
1. servis % | 86/137 (63%) | 84/125 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 55/86 (64%) | 48/84 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/51 (33%) | 16/41 (39%) |
Osvojene break-lopte | 10/18 (56%) | 9/19 (47%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 61/125 (49%) | 65/137 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 133/262 (51%) | 129/262 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 7 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irina Ramialison vs. Maria-Teresa Torro-Flor - Međusobni mečevi
19.09.17 | 1. kolo | Irina Ramialison | Maria-Teresa Torro-Flor | 6-75, 7-67, 7-5 | detalj meča | Saint Malo | zemlja |
Irina Ramialison form & Maria-Teresa Torro-Flor form
Irina Ramialison - Posljednji mečevi
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
21.02.23 kval. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Burnie - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.20 Finale | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.20 Polufinale | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Maria-Teresa Torro-Flor - Posljednji mečevi
Obidos - tepih | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Wesley Chapel - zemlja | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
16.01.18 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - odustajanje | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
13.10.17 Četvrtfinale | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.17 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.10.17 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Saint Malo - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.17 Polufinale | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Dunakeszi - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
20.08.17 Finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.17 Polufinale | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.08.17 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.08.17 2. kolo | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.17 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | detalj meča |