MEČ
28.11.19 | 2. kolo | Irina Khromacheva | Andjela Jocovic | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Irina Khromacheva | Andjela Jocovic | |
1. servis % | 27/46 (59%) | 31/51 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/27 (85%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/51 (57%) | 13/46 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Irina Khromacheva | 0-0 | |
0-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Khromacheva | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Khromacheva | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Irina Khromacheva | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Andjela Jocovic | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Khromacheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Irina Khromacheva | 2-1 | |
0-0, 0-0, 15-0 | ||
3-1 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Irina Khromacheva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
11.01.01, 23 Godina
11.01.01, 23 Godina
Irina Khromacheva vs. Andjela Jocovic - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Irina Khromacheva | Andjela Jocovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Irina Khromacheva form & Andjela Jocovic form
Irina Khromacheva - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
26.01.23 Četvrtfinale | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Andjela Jocovic - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.05.21 kval. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.20 kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.20 kval. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detalj meča |