MEČ
31.07.17 | 1. kolo kval. | Irina Fetecau | Seone Mendez | 7-64, 1-6, 6-2 | Bad Saulgau | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irina Fetecau vs. Seone Mendez - Međusobni mečevi
03.08.21 | kval. | Seone Mendez | Irina Fetecau | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Cluj-Napoca | zemlja |
31.07.17 | 1. kolo kval. | Irina Fetecau | Seone Mendez | 7-64, 1-6, 6-2 | detalj meča | Bad Saulgau | zemlja |
Irina Fetecau form & Seone Mendez form
Irina Fetecau - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
17.08.23 Četvrtfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - odustajanje | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča |
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča |