INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irina Falconi vs. Katherine Sebov - Međusobni mečevi
09.11.17 | 1. kolo | Irina Falconi | Katherine Sebov | 6-2, 6-0 | detalj meča | Waco | tvrda |
Irina Falconi form & Katherine Sebov form
Irina Falconi - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W100 Nicholasville - dvorana | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - odustajanje | detalj meča | |
W100 Midland - dvorana | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.02.20 Polufinale | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Newport Beach - tvrda | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.20 2. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
06.01.20 2. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Houston - tvrda | ||||
16.11.19 Polufinale | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.11.19 3. kolo | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.11.19 2. kolo | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Katherine Sebov - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Tena Lukas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - odustajanje | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Granby - tvrda | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |