MEČ
16.11.15 | Polufinale | Irene Burillo Escorihuela | Oleksandra Korashvili | 7-5, 1-6, 6-2 | Castellon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Irene Burillo Escorihuela | Oleksandra Korashvili | |
1. servis % | 44/79 (56%) | 69/97 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 38/69 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/35 (43%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/19 (32%) | 6/7 (86%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/97 (48%) | 36/79 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/176 (51%) | 86/176 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irene Burillo Escorihuela vs. Oleksandra Korashvili - Međusobni mečevi
09.12.16 | Četvrtfinale | Oleksandra Korashvili | Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Nules | zemlja |
28.05.16 | Polufinale | Irene Burillo Escorihuela | Oleksandra Korashvili | 6-2, 6-3 | detalj meča | La Bisbal | zemlja |
16.11.15 | Polufinale | Irene Burillo Escorihuela | Oleksandra Korashvili | 7-5, 1-6, 6-2 | detalj meča | Castellon | zemlja |
Irene Burillo Escorihuela form & Oleksandra Korashvili form
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Oleksandra Korashvili - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norman - dvorana | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
04.08.17 Polufinale | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.08.17 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | detalj meča |