INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ola Abou Zekry vs. Irene Burillo Escorihuela - Međusobni mečevi
27.04.15 | 2. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Ola Abou Zekry | 6-2, 4-2, Irene Burillo Escorihuela - odustajanje | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Ola Abou Zekry form & Irene Burillo Escorihuela form
Ola Abou Zekry - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
17.10.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
12.08.18 kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |