INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mira Antonitsch vs. Irene Burillo Escorihuela - Međusobni mečevi
23.09.18 | 1. kolo kval. | Irene Burillo Escorihuela | Mira Antonitsch | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Mira Antonitsch form & Irene Burillo Escorihuela form
Mira Antonitsch - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - odustajanje | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.20 Polufinale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 Četvrtfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detalj meča |
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |