INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudia Cianci vs. Irene Burillo Escorihuela - Međusobni mečevi
24.04.18 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Claudia Cianci | 6-2, 6-0 | detalj meča | Obidos | tepih |
Claudia Cianci form & Irene Burillo Escorihuela form
Claudia Cianci - Posljednji mečevi
W15 Manacor - zemlja | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Marie Mattel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Taro Keens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Francesca M. Fanchin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santarem - tvrda | ||||
02.09.18 kval. | vs. Priyanka Shah | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Corroios Seixal - tvrda | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Mya Bui | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 0-6, 0-3, - Claudia Cianci - odustajanje | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.18 kval. | vs. Catarina Zheng | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Maialen Morante Oyague | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.03.18 kval. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |