MEČ
30.08.16 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Charlotte Roemer | 6-1, 6-3 | Barcelona | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Irene Burillo Escorihuela | Charlotte Roemer | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 41/60 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/29 (55%) | 19/41 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/60 (60%) | 19/46 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irene Burillo Escorihuela vs. Charlotte Roemer - Međusobni mečevi
04.12.17 | kval. | Irene Burillo Escorihuela | Charlotte Roemer | 6-2, 6-2 | detalj meča | Nules | zemlja |
15.11.16 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Charlotte Roemer | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
30.08.16 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Charlotte Roemer | 6-1, 6-3 | detalj meča | Barcelona | zemlja |
Irene Burillo Escorihuela form & Charlotte Roemer form
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Charlotte Roemer - Posljednji mečevi
Billie Jean - tvrda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.19 Polufinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.19 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detalj meča |