INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bibiane Schoofs vs. Ipek Soylu - Međusobni mečevi
14.04.14 | Polufinale | Bibiane Schoofs | Ipek Soylu | 7-65, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Bibiane Schoofs form & Ipek Soylu form
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |
Ipek Soylu - Posljednji mečevi
W60 Nantes - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - odustajanje | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
21.07.19 Finale | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
23.06.19 Finale | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
22.06.19 Polufinale | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.06.19 Finale | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
01.06.19 Polufinale | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detalj meča |