Ipek Oz/Melis Sezer vs. Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec

Ipek Oz/Melis Sezer vs. Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec - W15 Prokuplje - usporedba

MEČ

01.07.19FinaleIpek Oz/Melis Sezer Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec 7-5, 7-5 Serbia W15 Prokuplje zemlja

STATISTIKE MEČA

7-5

Ipek Oz
Turkey
08.07.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Bosnia and Herzeg.
03.07.99, 20 Godina







Nefisa Berberovic
Melis Sezer
Turkey
02.06.93, 26 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Slovenia
30.12.99, 19 Godina




Veronika Erjavec
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ipek Oz/Melis Sezer vs. Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec - Međusobni mečevi

01.07.19FinaleIpek Oz/Melis SezerNefisa Berberovic/Veronika Erjavec7-5, 7-5 detalj mečaSerbia W15 Prokuplje zemlja

Ipek Oz/Melis Sezer - Posljednji mečevi

Turkey W15 Antalya - tvrda
07.10.19
1. kolo
vs. Ena Kajevic/Antonia Schmidt6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Anna Gabric/Romy Koelzer6-4, 3-6, 3-10 porazdetalj meča
Holland W15 Oldenzaal - zemlja
12.08.19
1. kolo
vs. Dewi Dijkman/Gabriella Mujan6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
12.08.19
Četvrtfinale
vs. Anouk Koevermans/Annick Verhaar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
12.08.19
Polufinale
vs. Julia Kimmelmann/Anna Pribylova4-6, 6-2, 6-10 porazdetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
01.07.19
Četvrtfinale
vs. Kristina Novak/Lana Sipek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
01.07.19
Polufinale
vs. Mariam Dalakishvili/Ania Hertel6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
01.07.19
Finale
vs. Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
01.07.19
1. kolo
vs. Zita Kovacs/Szabina Szlavikovics6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Hungary W15 Budapest - zemlja
24.06.19
Polufinale
vs. Ania Hertel/Adrienn Nagy6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova6-3, 4-6, 15-13 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Fanni Gecsek/Luca Janosi6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Romana Cisovska/Ana Makatsaria6-74, 6-1, 12-10 pobjedadetalj meča
Turkey W60 Istanbul - tvrda
08.04.19
1. kolo
vs. Ipek Soylu/Barbora Stefkova3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Antalya - tvrda
05.11.18
Četvrtfinale
vs. Polina Golubovskaya/Anastasiya Poplavska6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
05.11.18
Polufinale
vs. Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova0-3, - Ipek Oz/Melis Sezer - odustajanjeporazdetalj meča
05.11.18
1. kolo
vs. Zeynep Sena Sarioglan/Zeynep Sonmez6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey Antalya - tvrda
29.10.18
Četvrtfinale
vs. Ekaterina Ovcharenko/Pamela Wu6-2, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
29.10.18
Finale
vs. Ioana Gaspar/Gabriela Nicole Tatarus7-63, 5-7, 4-10 porazdetalj meča
29.10.18
Polufinale
vs. Cemre Anil/Ena Kajevic6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
29.10.18
1. kolo
vs. Emily Meyer/Zeynep Sena Sarioglan6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey Antalya - tvrda
01.10.18
Četvrtfinale
vs. Eva Garkusha/Nina Ugrelidze- porazdetalj meča
Bulgaria Dobrich - zemlja
17.09.18
1. kolo
vs. Cristina Dinu/Aymet Uzcategui5-7, 5-7 porazdetalj meča
Bulgaria Varna - zemlja
10.09.18
1. kolo
vs. Alexa Pirok/Ani Vangelova1-6, 6-0, 10-4 pobjedadetalj meča
10.09.18
Četvrtfinale
vs. Ulrikke Eikeri/Malene Helgo Ulrikke Eikeri/Malene Helgo/Veronika Erjavec - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
10.09.18
Finale
vs. Gabriela Talaba/Aymet Uzcategui6-3, 5-7, 5-10 porazdetalj meča
10.09.18
Polufinale
vs. Viktoria Kamenskaya/Alexandra Perper7-64, 7-66 pobjedadetalj meča
Georgia Telavi - zemlja
23.07.18
1. kolo
vs. Diana Borodina/Maria Daniels Sierra6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
23.07.18
Finale
vs. Nadezda Gorbachkova/Julia Helbet0-1, - Ipek Oz/Melis Sezer - odustajanjeporazdetalj meča
23.07.18
Četvrtfinale
vs. Viktoriia Kalinina/Varvara Kuznetsova6-0, 6-1 pobjedadetalj meča

Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec - Posljednji mečevi

Serbia W15 Prokuplje - zemlja
08.07.19
1. kolo
vs. Mariam Dalakishvili/Tamara Malesevic6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
08.07.19
Četvrtfinale
vs. Celestine Avomo Ella/Doroteja Joksovic4-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
08.07.19
Finale
vs. Darya Astakhova/Laura Svatikova3-6, 6-0, 6-10 porazdetalj meča
08.07.19
Polufinale
vs. Sarah Nikocevic/Andreea Velcea7-63, 6-75, 10-3 pobjedadetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
01.07.19
1. kolo
vs. Tamara Bajagic/Kiara Cvetkovic6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
01.07.19
Finale
vs. Ipek Oz/Melis Sezer5-7, 5-7 porazdetalj meča
01.07.19
Četvrtfinale
vs. Ekaterina Ovcharenko/Ilay Yoruk6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
01.07.19
Polufinale
vs. Darya Astakhova/Galateia Mesochoritou6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - zemlja
03.06.19
1. kolo
vs. Dorka Drahota Szabo/Zita Kovacs6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.19
Četvrtfinale
vs. Aneta Kladivova/Aneta Laboutkova7-62, 3-6, 11-9 pobjedadetalj meča
03.06.19
Polufinale
vs. Margarita Ignatjeva/Stella Kovacicova5-7, 6-3, 10-3 pobjedadetalj meča
03.06.19
Finale
vs. Barbora Miklova/Elena Milovanovic6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Croatia W15 Tucepi - zemlja
06.05.19
Četvrtfinale
vs. Katarina Kuzmova (2001)/Ivana Sebestova Katarina Kuzmova (2001)/Ivana Sebestova - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
06.05.19
Polufinale
vs. Mariana Drazic/Silvia Njiric6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
06.05.19
Finale
vs. Tamara Malesevic/Antonia Ruzic6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo
vs. Anita Gavran/Leticia Hajnc6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
22.04.19
Polufinale
vs. Sarah Lee/Chelsea Vanhoutte6-3, 1-6, 7-10 porazdetalj meča
22.04.19
1. kolo
vs. Alexandra Damaschin/Maria Tanasescu6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
22.04.19
Četvrtfinale
vs. Diana Chehoudi/Emmanuelle Girard6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
15.04.19
Četvrtfinale
vs. Ruxandra Schech/Franziska Sziedat7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
15.04.19
Polufinale
vs. Nora Ayala Serra/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
15.04.19
Finale
vs. Emeline Dartron/Marie Temin4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
15.04.19
1. kolo
vs. Marie-Charlot Lonnemann/Lucie Petruzelova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy Santa Margherita - zemlja
22.10.18
1. kolo
vs. Amina Anshba/Lea Boskovic3-6, 3-6 porazdetalj meča
Montenegro Podgorica - zemlja
17.09.18
Četvrtfinale
vs. Anita Husaric/Jesika Maleckova6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
17.09.18
Finale
vs. Miriam Kolodziejova/Nina Potocnik6-2, 3-6, 0-10 porazdetalj meča
17.09.18
Polufinale
vs. Alena Fomina/Michaela Honcova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
17.09.18
1. kolo
vs. Agnes Bukta/Vivien Juhaszova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Croatia Tucepi - zemlja
23.04.18
Četvrtfinale
vs. Mariana Drazic/Panna Udvardy6-76, 6-4, 11-9 pobjedadetalj meča
23.04.18
Polufinale
vs. Federica Arcidiacono/Martina Spigarelli Federica Arcidiacono/Martina Spigarelli - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
<