MEČ
28.08.20 | 1. kolo | Ipek Oz | Tea Jandric | 6-2, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-2 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
08.10.96, 27 Godina
08.10.96, 27 Godina
Ipek Oz vs. Tea Jandric - Međusobni mečevi
28.08.20 | 1. kolo | Ipek Oz | Tea Jandric | 6-2, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Ipek Oz form & Tea Jandric form
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Tea Jandric - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.11.19 kval. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Monique Belovukovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Kristina Njegus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.06.14 kval. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | detalj meča |