INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sarah Lee vs. Ipek Oz - Međusobni mečevi
11.10.18 | 2. kolo | Ipek Oz | Sarah Lee | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Sarah Lee form & Ipek Oz form
Sarah Lee - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
30.10.19 kval. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Claremont - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Charleston - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |