Italy
20.05.00, 23 Godina
20.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Isabella Tcherkes Zade vs. Ipek Oz - Međusobni mečevi
13.10.17 | Četvrtfinale | Ipek Oz | Isabella Tcherkes Zade | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Isabella Tcherkes Zade form & Ipek Oz form
Isabella Tcherkes Zade - Posljednji mečevi
W15 Los - tvrda | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Janice Tjen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
31.05.22 kval. | vs. Kelly Keller | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Elena Zhao | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Dallas - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Ingrid Martins | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-79, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
21.11.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Karla Kilic | Karla Kilic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Lisa Piccinetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Libby Muma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Sokolovskaya | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Hui-Zhen Ruan | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Libby Muma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Chiara De Vito | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Polese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
12.08.18 kval. | vs. Lara Michel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 7-63, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sassuolo - zemlja | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.10.17 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
12.10.17 2. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |