MEČ
01.09.20 | 1. kolo | Ipek Oz | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-30 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
24.06.00, 23 Godina
24.06.00, 23 Godina
Ipek Oz vs. Doroteja Joksovic - Međusobni mečevi
01.09.20 | 1. kolo | Ipek Oz | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Ipek Oz form & Doroteja Joksovic form
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Doroteja Joksovic - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detalj meča |