Ipek Oz vs. Anna Pribylova 13.08.2019

Ipek Oz vs. Anna Pribylova 13.08.2019 - W15 Oldenzaal - usporedba

MEČ

13.08.191. koloIpek Oz Anna Pribylova 6-1, 6-3 Holland W15 Oldenzaal zemlja

STATISTIKE MEČA

Ipek OzAnna Pribylova
1. servis %45/50 (90%)30/57 (53%)
Osvojeni bodovi na 1.servis26/45 (58%)9/30 (30%)
Osvojeni bodovi na 2.servis2/5 (40%)12/27 (44%)
Osvojene break-lopte7/15 (47%)3/5 (60%)
Osvojeni bodovi iz returna36/57 (63%)22/50 (44%)
Osvojeni bodovi ukupno64/107 (60%)43/107 (40%)
Dvostruke pogreške06
Asovi

STATISTIKE MEČA

1
Ipek Oz Ipek Oz serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40, 40-40, A-40
1-0Anna Pribylova Anna Pribylova serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Ipek Oz Ipek Oz serve2-0
0-0
3-0Anna Pribylova Anna Pribylova serve
Ipek Oz Ipek Oz serve4-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-0Anna Pribylova Anna Pribylova serve
0-0, 0-15, 15-40
Ipek Oz Ipek Oz serve5-1
0-0
6-1
2
0-0Anna Pribylova Anna Pribylova serve
Ipek Oz Ipek Oz serve0-1
Ipek Oz Ipek Oz serve0-3
0-0, 0-15, 30-30, 40-30
1-3Anna Pribylova Anna Pribylova serve
0-0
Ipek Oz Ipek Oz serve2-3
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-3Anna Pribylova Anna Pribylova serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP]
Ipek Oz Ipek Oz serve4-3
0-0, 15-0
5-3Anna Pribylova Anna Pribylova serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40[BP]
6-3

Ipek Oz
Turkey
08.07.99, 20 Godina




536
62
38981 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
18.12.97, 21 Godina




737
29
33861 $
Anna Pribylova
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ipek Oz vs. Anna Pribylova - Međusobni mečevi

13.08.191. koloIpek OzAnna Pribylova6-1, 6-3 detalj mečaHolland W15 Oldenzaal zemlja

Ipek Oz - Posljednji mečevi

Montenegro W25 Podgorica - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Katharina Gerlach6-77, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic W25 Prague - zemlja
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Karolina Kubanova3-6, 3-6 porazdetalj meča
Holland W15 Oldenzaal - zemlja
18.08.19
Finale
vs. Cindy Burger6-2, 1-6, 1-6 porazdetalj meča
17.08.19
Polufinale
vs. Julia Kimmelmann4-1, Julia Kimmelmann - odustajanjepobjedadetalj meča
16.08.19
Četvrtfinale
vs. Darja Vidmanova6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
15.08.19
2. kolo
vs. Elysia Pool6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Anna Pribylova6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Poland W60 Warsaw - zemlja
06.08.19
kval.
vs. Andreea Ghitescu2-6, 6-4, 10-12 porazdetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Karolina Kubanova6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan W80 Nur - tvrda
17.07.19
1. kolo
vs. Mariam Bolkvadze4-6, 6-2, 1-6 porazdetalj meča
16.07.19
kval.
vs. Yarden Akler6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
06.07.19
Polufinale
vs. Seone Mendez1-6, 4-6 porazdetalj meča
05.07.19
Četvrtfinale
vs. Darya Astakhova6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
04.07.19
2. kolo
vs. Barbara Bonic4-6, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
03.07.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Hungary W15 Budapest - zemlja
29.06.19
Polufinale
vs. Vanda Lukacs3-6, 1-6 porazdetalj meča
28.06.19
Četvrtfinale
vs. Ania Hertel6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
27.06.19
2. kolo
vs. Denisa Hindova6-3, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
26.06.19
1. kolo
vs. Zita Kovacs6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Belarus W25 Minsk - zemlja
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Diana Demidova1-6, 0-1, - Ipek Oz - odustajanjeporazdetalj meča
Belarus W25 Minsk - zemlja
06.06.19
2. kolo
vs. Anastasia Detiuc2-6, 6-76 porazdetalj meča
05.06.19
1. kolo
vs. Eva Garkusha6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
04.06.19
kval.
vs. Alexandra Perper6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Tatsiana Sasnouskaya6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Germany W25 Essen - zemlja
28.05.19
1. kolo
vs. Marie Benoit5-7, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
27.05.19
kval.
vs. Marine Partaud2-6, 0-6 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Lea Boskovic6-75, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
Uzbekistan W25 Namangan - tvrda
30.04.19
kval.
vs. Risa Ushijima6-4, 6-75, 8-10 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Yasmina Karimjanova6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Turkey Istanbul - zemlja
22.04.19
kval.
vs. Ana Bogdan0-6, 2-6 porazdetalj meča

Anna Pribylova - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Tabarka - zemlja
16.09.19
kval.
vs. Daniella Dimitrova4-6, 2-6 porazdetalj meča
Holland W15 Haren - zemlja
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Sina Herrmann3-6, 1-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Perla Nieuwboer7-60, 6-2 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Corina Mader6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Holland W15 Oldenzaal - zemlja
13.08.19
1. kolo
vs. Ipek Oz1-6, 3-6 porazdetalj meča
Belgium W25 Koksijde - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Oceane Dodin2-6, 2-6 porazdetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Ani Amiraghyan6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
05.08.19
kval.
vs. Kelia Le Bihan6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Belgium W15 Knokke - zemlja
01.08.19
2. kolo
vs. Salma Djoubri0-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
30.07.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi6-3, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
Holland W25 Den - zemlja
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Irina Fetecau3-6, 4-6 porazdetalj meča
Holland W15 Alkmaar - zemlja
27.06.19
2. kolo
vs. Lexie Stevens3-6, 3-6 porazdetalj meča
26.06.19
1. kolo
vs. Anouk Koevermans7-65, 7-64 pobjedadetalj meča
Portugal W15 Montemor - tvrda
28.05.19
1. kolo
vs. Angeles Moreno Barranquero2-6, 0-6 porazdetalj meča
Italy W25 Rome - zemlja
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Michaela Honcova3-6, 6-75 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
18.04.19
2. kolo
vs. Nikola Tomanova1-6, 1-6 porazdetalj meča
17.04.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi6-3, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
10.04.19
1. kolo
vs. Lexie Stevens6-73, 1-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
21.03.19
2. kolo
vs. Jacqueline Cabaj Awad4-6, 1-6 porazdetalj meča
19.03.19
1. kolo
vs. Denisa Hindova1-6, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
14.03.19
2. kolo
vs. Anastasia Vdovenco6-75, 3-6 porazdetalj meča
13.03.19
1. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 7-5, Marianna Zakarlyuk - odustajanjepobjedadetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
01.02.19
Četvrtfinale
vs. Oona Orpana3-6, 0-6 porazdetalj meča
31.01.19
2. kolo
vs. Polina Golubovskaya5-7, 7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.19
1. kolo
vs. Ksenia Tarasova6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey Antalya - tvrda
21.12.18
2. kolo
vs. Ivana Topcic3-6, 2-6 porazdetalj meča
20.12.18
1. kolo
vs. Sarka Richterova6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
25.11.18
Finale
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 4-6 porazdetalj meča
24.11.18
Polufinale
vs. Anastasia Pribylova3-0, Anastasia Pribylova - odustajanjepobjedadetalj meča
23.11.18
Četvrtfinale
vs. Weronika Falkowska6-3, 6-75, 6-3 pobjedadetalj meča
<