MEČ
18.07.16 | 2. kolo kval. | Ioana Toanchina | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-3 | Targu Jiu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
13.07.98, 25 Godina
13.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.11.75, 48 Godina
11.11.75, 48 Godina
Ioana Toanchina vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Međusobni mečevi
28.08.17 | 2. kolo kval. | Ioana Toanchina | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | detalj meča | Mamaia | zemlja |
18.07.16 | 2. kolo kval. | Ioana Toanchina | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-3 | detalj meča | Targu Jiu | zemlja |
Ioana Toanchina form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Ioana Toanchina - Posljednji mečevi
W15 Focsani - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 7-5, 6-74, 2-10 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Simona Ilieva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Mia Mijatovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.17 kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Laura Cazacu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
03.07.17 kval. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Gabriela Aura Zarnoveanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detalj meča |