MEČ
26.06.19 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Timea Jaruskova | 6-4, 6-1 | W15 Madrid | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ioana Loredana Rosca | Timea Jaruskova | |
1. servis % | 33/45 (73%) | 28/53 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/33 (82%) | 22/28 (79%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 9/25 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/53 (42%) | 9/45 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Timea Jaruskova | |
6-4 |
2 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP] | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Timea Jaruskova | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ioana Loredana Rosca vs. Timea Jaruskova - Međusobni mečevi
26.06.19 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Timea Jaruskova | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Madrid | tvrda |
Ioana Loredana Rosca form & Timea Jaruskova form
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |