INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rita Atik vs. Ioana Loredana Rosca - Međusobni mečevi
14.12.16 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Rita Atik | 6-1, 6-2 | detalj meča | Casablanca | zemlja |
Rita Atik form & Ioana Loredana Rosca form
Rita Atik - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.20 kval. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.12.20 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.02.20 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.19 kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - odustajanje | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |