INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pia Cuk vs. Ioana Loredana Rosca - Međusobni mečevi
05.05.18 | Polufinale | Pia Cuk | Ioana Loredana Rosca | 7-66, 3-6, 7-64 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
26.04.18 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Pia Cuk | 6-73, 6-3, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Pia Cuk form & Ioana Loredana Rosca form
Pia Cuk - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
03.07.19 kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Montpellier - zemlja | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W25 Caserta - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.19 Polufinale | vs. Victoria Kan | - | detalj meča | |
01.03.19 Četvrtfinale | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |