MEČ
09.05.19 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Marina Melnikova | 3-2, - odustajanje | W25 Monzon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ioana Loredana Rosca | Marina Melnikova | |
1. servis % | 20/30 (67%) | 8/12 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/20 (60%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/10 (40%) | 1/4 (25%) |
Osvojene break-lopte | 1/1 (100%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 6/12 (50%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 22/42 (52%) | 20/42 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
3-2 |
2 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ioana Loredana Rosca vs. Marina Melnikova - Međusobni mečevi
09.05.19 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Marina Melnikova | 3-2, Marina Melnikova - odustajanje | detalj meča | W25 Monzon | tvrda |
Ioana Loredana Rosca form & Marina Melnikova form
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Marina Melnikova - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča |