MEČ
01.11.18 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Mariana Campino | 6-2, 4-6, 6-1 | Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ioana Loredana Rosca | Mariana Campino | |
1. servis % | 50/85 (59%) | 37/78 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/50 (70%) | 16/37 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/35 (46%) | 20/41 (49%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/78 (54%) | 34/85 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/163 (57%) | 70/163 (43%) |
Dvostruke pogreške | 10 | 8 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mariana Campino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mariana Campino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mariana Campino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Mariana Campino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mariana Campino | |
0-0, 30-40 | ||
0-1 | Mariana Campino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Mariana Campino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
Ioana Loredana Rosca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Mariana Campino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Mariana Campino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mariana Campino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mariana Campino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mariana Campino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
16.06.03, 20 Godina
16.06.03, 20 Godina
Ioana Loredana Rosca vs. Mariana Campino - Međusobni mečevi
01.11.18 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Mariana Campino | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | Lousada | dvorana |
Ioana Loredana Rosca form & Mariana Campino form
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Mariana Campino - Posljednji mečevi
W25+H Figueira - tvrda | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Jhilik Chakma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Picazo Martin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Ines Oliveira | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
21.05.19 kval. | vs. Anoushka Wooller | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Joana Baptista | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Eva Beyebach Munoz | 4-6, 5-7 | detalj meča |