MEČ
04.09.20 | Četvrtfinale | Ioana Loredana Rosca | Maia Lumsden | 6-1, 6-2 | W25 Montemor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ioana Loredana Rosca | Maia Lumsden | |
1. servis % | 23/52 (44%) | 33/55 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 17/33 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/29 (69%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/55 (51%) | 15/52 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maia Lumsden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ioana Loredana Rosca vs. Maia Lumsden - Međusobni mečevi
04.09.20 | Četvrtfinale | Ioana Loredana Rosca | Maia Lumsden | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Montemor | tvrda |
09.04.18 | kval. | Maia Lumsden | Ioana Loredana Rosca | 7-69, 6-3 | detalj meča | Obidos | tepih |
Ioana Loredana Rosca form & Maia Lumsden form
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Maia Lumsden - Posljednji mečevi
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Ricany - dvorana | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 kval. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - odustajanje | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detalj meča |