MEČ
02.02.15 | 2. kolo kval. | Ioana Loredana Rosca | Georgina Garcia-Perez | 7-5, 6-1 | Grenoble | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ioana Loredana Rosca vs. Georgina Garcia-Perez - Međusobni mečevi
02.02.15 | 2. kolo kval. | Ioana Loredana Rosca | Georgina Garcia-Perez | 7-5, 6-1 | detalj meča | Grenoble | dvorana |
Ioana Loredana Rosca form & Georgina Garcia-Perez form
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Georgina Garcia-Perez - Posljednji mečevi
W25 Valladolid - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
18.05.23 Četvrtfinale | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
07.05.23 Finale | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
06.05.23 Polufinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | detalj meča |