MEČ
24.10.19 | 2. kolo | Ioana Gaspar | Veronika Pepelyaeva | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ioana Gaspar | Veronika Pepelyaeva | |
1. servis % | 34/58 (59%) | 48/65 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 26/48 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/65 (52%) | 24/58 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ioana Gaspar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 30-0 | ||
Ioana Gaspar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Gaspar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ioana Gaspar | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15 | ||
Ioana Gaspar | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Gaspar | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ioana Gaspar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ioana Gaspar | 1-4 | |
0-0, 15-0 | ||
2-4 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 5-4 | |
5-5 | Veronika Pepelyaeva | |
Ioana Gaspar | 6-5 | |
0-0, 40-0 | ||
7-5 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.08.01, 22 Godina
03.08.01, 22 Godina
Ioana Gaspar vs. Veronika Pepelyaeva - Međusobni mečevi
19.12.19 | 2. kolo | Veronika Pepelyaeva | Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Veronika Pepelyaeva - odustajanje | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
24.10.19 | 2. kolo | Ioana Gaspar | Veronika Pepelyaeva | 6-4, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Ioana Gaspar form & Veronika Pepelyaeva form
Ioana Gaspar - Posljednji mečevi
W15 Brasov - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
02.07.21 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.06.21 Polufinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.05.21 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - odustajanje | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Veronika Pepelyaeva - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - odustajanje | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča |