MEČ
04.08.16 | Četvrtfinale | Ines Murta | Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-3 | Valladolid | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ines Murta | Yuriko Miyazaki | |
1. servis % | 47/61 (77%) | 46/60 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/47 (68%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/14 (36%) | 6/14 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/60 (48%) | 24/61 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/121 (55%) | 55/121 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Murta vs. Yuriko Miyazaki - Međusobni mečevi
25.07.19 | 2. kolo | Ines Murta | Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Porto | tvrda |
03.07.19 | 1. kolo | Yuriko Miyazaki | Ines Murta | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | W25 Corroios | tvrda |
04.08.16 | Četvrtfinale | Ines Murta | Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-3 | detalj meča | Valladolid | tvrda |
Ines Murta form & Yuriko Miyazaki form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Yuriko Miyazaki - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Timea Babos | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-4, 7-66 | detalj meča |