MEČ
06.08.18 | kval. | Ines Murta | Pauline Wuarin | 1-6, 6-2, 6-1 | Las Palmas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ines Murta | Pauline Wuarin | |
1. servis % | 56/72 (78%) | 56/76 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/56 (63%) | 26/56 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/16 (38%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/76 (53%) | 31/72 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/148 (55%) | 67/148 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Murta vs. Pauline Wuarin - Međusobni mečevi
06.08.18 | kval. | Ines Murta | Pauline Wuarin | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | Las Palmas | zemlja |
28.09.15 | 1. kolo | Ines Murta | Pauline Wuarin | 6-1, 6-4 | detalj meča | El Kantaoui | tvrda |
Ines Murta form & Pauline Wuarin form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Pauline Wuarin - Posljednji mečevi
W25 Verbier - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.21 kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
14.07.19 kval. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detalj meča |