INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Murta vs. Lucia Cortez Llorca - Međusobni mečevi
17.04.18 | 2. kolo kval. | Ines Murta | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | detalj meča | Obidos | tepih |
Ines Murta form & Lucia Cortez Llorca form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Lucia Cortez Llorca - Posljednji mečevi
W75 Chiasso - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Eleni Christofi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detalj meča |