MEČ
13.10.19 | 1. kolo kval. | Ines Murta | Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 11-9 | W25 Seville | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Murta vs. Camilla Rosatello - Međusobni mečevi
23.01.22 | 1. kolo kval. | Camilla Rosatello | Ines Murta | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Manacor | tvrda |
13.10.19 | 1. kolo kval. | Ines Murta | Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 11-9 | detalj meča | W25 Seville | zemlja |
Ines Murta form & Camilla Rosatello form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Camilla Rosatello - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |