MEČ
05.07.17 | 1. kolo | Ines Mesquita | Olga Parres Azcoitia | 7-5, 6-75, 7-64 | Amarante | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ines Mesquita | Olga Parres Azcoitia | |
1. servis % | 96/134 (72%) | 94/133 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 51/96 (53%) | 54/94 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/38 (50%) | 15/39 (38%) |
Osvojene break-lopte | 9/20 (45%) | 8/15 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 64/133 (48%) | 64/134 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 134/267 (50%) | 133/267 (50%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Portugal
11.05.98, 25 Godina
11.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ines Mesquita vs. Olga Parres Azcoitia - Međusobni mečevi
05.07.17 | 1. kolo | Ines Mesquita | Olga Parres Azcoitia | 7-5, 6-75, 7-64 | detalj meča | Amarante | tvrda |
17.03.14 | 1. kolo | Olga Parres Azcoitia | Ines Mesquita | 6-1, 6-1 | detalj meča | Ponta Delgada | tvrda |
Ines Mesquita form & Olga Parres Azcoitia form
Ines Mesquita - Posljednji mečevi
Amarante - tvrda | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 6-75, 7-64 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Theo Gravouil | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Britt Geukens | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Dana Kremer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Mariana Correa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ponta Delgada - tvrda | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Ponta Delgada - tvrda | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo | vs. Claudia Gaspar | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Emma Hurst | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
17.06.16 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
16.06.16 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo | vs. Beatriz Magdalena Flores | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Isel Martinez Marcos | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Maria Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Ponta Delgada - tvrda | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ponta Delgada - tvrda | ||||
13.04.15 2. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.15 1. kolo | vs. Sara Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ponta Delgada - tvrda | ||||
17.03.14 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ponta Delgada - tvrda | ||||
10.03.14 kval. | vs. Natalia Galan Gomez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.03.14 2. kolo | vs. Barbara Luz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.03.14 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Ines Teixeira | 4-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
10.06.13 1. kolo kval. | vs. Pilar Dominguez-Lopez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Tuganova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
05.11.12 1. kolo kval. | vs. Dakota Norton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.11.12 kval. | vs. Estelle Cascino | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Olga Parres Azcoitia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.22 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
23.09.22 Polufinale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |