MEČ
16.11.17 | 2. kolo | Ines Ibbou | Seone Mendez | 7-5, 6-1 | Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ines Ibbou | Seone Mendez | |
1. servis % | 37/54 (69%) | 33/60 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/37 (70%) | 18/33 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/17 (35%) | 11/27 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/60 (52%) | 22/54 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Ibbou vs. Seone Mendez - Međusobni mečevi
24.02.18 | Polufinale | Seone Mendez | Ines Ibbou | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Palmanova | zemlja |
16.11.17 | 2. kolo | Ines Ibbou | Seone Mendez | 7-5, 6-1 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
Ines Ibbou form & Seone Mendez form
Ines Ibbou - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |