INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alice Gillan vs. Ines Ibbou - Međusobni mečevi
20.06.18 | 1. kolo | Ines Ibbou | Alice Gillan | 6-1, 6-1 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Alice Gillan form & Ines Ibbou form
Alice Gillan - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
03.07.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
05.06.23 kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Ines Ibbou - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detalj meča |