MEČ
11.09.18 | 1. kolo | Ines Benito | Karine Sarkisova | - nije odigrao(la/li/le) | Ceuta | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Spain
20.01.01, 23 Godina
20.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ines Benito vs. Karine Sarkisova - Međusobni mečevi
11.09.18 | 1. kolo | Ines Benito | Karine Sarkisova | Karine Sarkisova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Ceuta | tvrda |
Ines Benito form & Karine Sarkisova form
Ines Benito - Posljednji mečevi
Seville - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 kval. | vs. Anjana Suresh | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Ceuta - tvrda | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | Karine Sarkisova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | 1-6, 0-4, - Ines Benito - odustajanje | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 3-6, 6-2, 5-0, Blanca Puig Caballero - odustajanje | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Catarina Castro Cerqueira | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Hincu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, - Ines Benito - odustajanje | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Dami Edibson Messiah | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Sauco Roque | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Alejandra Gonzalez Paterna | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-4, 6-74, 7-66 | detalj meča | |
Benicarlo - zemlja | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Anna Ramos Vinolas | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Karine Sarkisova - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.22 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Jermine Sherif | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.22 kval. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Covi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Mariam Ibrahim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Victoria Grymalska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 7-5, 6-3 | detalj meča |