Ilona Kremen/Iryna Shymanovich vs. Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina

Ilona Kremen/Iryna Shymanovich vs. Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina - Andijan - usporedba

MEČ

28.05.18FinaleIlona Kremen/Iryna Shymanovich Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina 6-4, 6-4 Uzbekistan Andijan tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Ilona Kremen
Belarus
18.01.94, 24 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Russia
15.05.99, 19 Godina







Anastasia Gasanova
Iryna Shymanovich
Belarus
30.06.97, 21 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Russia
06.08.93, 25 Godina




Ekaterina Yashina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ilona Kremen/Iryna Shymanovich vs. Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina - Međusobni mečevi

28.05.18FinaleIlona Kremen/Iryna ShymanovichAnastasia Gasanova/Ekaterina Yashina6-4, 6-4 detalj mečaUzbekistan Andijan tvrda

Ilona Kremen/Iryna Shymanovich - Posljednji mečevi

Belarus Minsk - dvorana
05.11.18
1. kolo
vs. Maryna Chernyshova/Alina Silich2-6, 7-5, 10-6 pobjedadetalj meča
05.11.18
Četvrtfinale
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina7-5, 3-6, 13-11 pobjedadetalj meča
05.11.18
Polufinale
vs. Ayla Aksu/Raluca Georgiana Serban6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
05.11.18
Finale
vs. Polina Monova/Yana Sizikova6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Astana - tvrda
16.07.18
1. kolo
vs. Kwan Yau Ng/Valeria Savinykh1-6, 0-6 porazdetalj meča
Uzbekistan Namangan - tvrda
04.06.18
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Daria Kruzhkova6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
04.06.18
Polufinale
vs. Anna Morgina/Julia Terziyska3-6, 2-6 porazdetalj meča
04.06.18
Četvrtfinale
vs. Nigina Abduraimova/Anastasia Frolova6-4, 1-6, 10-2 pobjedadetalj meča
Uzbekistan Andijan - tvrda
28.05.18
Finale
vs. Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
28.05.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova/Daria Lodikova3-6, 6-4, 10-4 pobjedadetalj meča
28.05.18
Četvrtfinale
vs. Ayla Aksu/Ksenia Palkina Ayla Aksu/Ksenia Palkina/Ekaterina Yashina - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
28.05.18
Polufinale
vs. Olga Doroshina/Valeriya Strakhova6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
28.08.17
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova2-6, 6-2, 8-10 porazdetalj meča
Russia Moscow - zemlja
14.08.17
Četvrtfinale
vs. Polina Golubovskaya/Sofya Golubovskaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
14.08.17
Polufinale
vs. Oleksandra Korashvili/Yana Sizikova6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
14.08.17
Finale
vs. Aleksandra Kuznetsova/Sofya Lansere6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
14.08.17
1. kolo
vs. Anastasia Frolova/Angelina Gabueva1-6, 6-2, 10-5 pobjedadetalj meča
Russia Moscow - zemlja
07.08.17
Polufinale
vs. Anastasia Gasanova/Aleksandra Kulik6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
07.08.17
Finale
vs. Elina Avanesyan/Avelina Sayfetdinova6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.08.17
1. kolo
vs. Daria Kruzhkova/Mariya Luss6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
07.08.17
Četvrtfinale
vs. Ksenia Laskutova/Anna Ukolova7-62, 6-3 pobjedadetalj meča
Russia Moscow - zemlja
10.07.17
Četvrtfinale
vs. Deniz Khazaniuk/Alena Tarasova6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
10.07.17
Polufinale
vs. Anna Morgina/Ekaterina Yashina5-7, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
10.07.17
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova/Daria Kruzhkova7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
10.07.17
Finale
vs. Akgul Amanmuradova/Valentyna Ivakhnenko4-6, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Minsk - zemlja
13.06.16
1. kolo
vs. Polina Leykina/Ganna Poznikhirenko6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
13.06.16
Četvrtfinale
vs. Sviatlana Pirazhenka/Alena Tarasova6-3, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
13.06.16
Polufinale
vs. Ulrikke Eikeri/Laura Pigossi2-6, 7-64, 12-14 porazdetalj meča
Belarus Minsk - zemlja
06.06.16
1. kolo
vs. Darya Chernetsova/Hanna Sokal6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
06.06.16
Finale
vs. Ulrikke Eikeri/Laura Pigossi2-6, 4-6 porazdetalj meča

Anastasia Gasanova/Ekaterina Yashina - Posljednji mečevi

Kazakhstan Astana - tvrda
16.07.18
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Ipek Oz5-7, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
16.07.18
Četvrtfinale
vs. Kwan Yau Ng/Valeria Savinykh6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
16.07.18
Polufinale
vs. Berfu Cengiz/Anna Danilina1-6, 2-6 porazdetalj meča
Uzbekistan Namangan - tvrda
04.06.18
1. kolo
vs. Milana Maslenkova/Valentina Shleyn6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
04.06.18
Četvrtfinale
vs. Ksenia Palkina/Iroda Tulyaganova6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
04.06.18
Polufinale
vs. Olga Doroshina/Valeriya Strakhova Olga Doroshina/Valeriya Strakhova - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
04.06.18
Finale
vs. Anna Morgina/Julia Terziyska6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Uzbekistan Andijan - tvrda
28.05.18
1. kolo
vs. Yasmina Karimjanova/Iroda Tulyaganova6-0, 6-75, 10-8 pobjedadetalj meča
28.05.18
Četvrtfinale
vs. Anna Morgina/Julia Terziyska6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
28.05.18
Finale
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich4-6, 4-6 porazdetalj meča
28.05.18
Polufinale
vs. Ekaterina Vishnevskaya/Valeriya Zeleva6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Uzbekistan Karshi - tvrda
23.04.18
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko/Margarita Lazareva6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
23.04.18
Finale
vs. Nigina Abduraimova/Anastasia Frolova6-77, 1-6 porazdetalj meča
23.04.18
Četvrtfinale
vs. Sviatlana Pirazhenka/Erika Vogelsang6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
23.04.18
Polufinale
vs. Albina Khabibulina/Ksenia Palkina6-2, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
Russia Moscow - zemlja
20.06.16
1. kolo
vs. Anna Morgina/Ganna Poznikhirenko4-6, 6-76 porazdetalj meča
<