MEČ
22.07.19 | 1. kolo kval. | Ilona Kremen | Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | W25 Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ilona Kremen | Alisa Kummel | |
1. servis % | 40/73 (55%) | 42/77 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/40 (55%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/33 (30%) | 13/35 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 7/12 (58%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/77 (55%) | 41/73 (56%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/150 (49%) | 76/150 (51%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 11 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ilona Kremen | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilona Kremen | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Alisa Kummel | |
Ilona Kremen | 2-2 | |
2-3 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0 | ||
Ilona Kremen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-3 | Alisa Kummel | |
0-0 | ||
Ilona Kremen | 4-4 | |
5-4 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Ilona Kremen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilona Kremen | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Ilona Kremen | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 40-A | ||
Ilona Kremen | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Alisa Kummel | |
0-0 | ||
11-9 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilona Kremen vs. Alisa Kummel - Međusobni mečevi
22.07.19 | 1. kolo kval. | Ilona Kremen | Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | W25 Moscow | zemlja |
Ilona Kremen form & Alisa Kummel form
Ilona Kremen - Posljednji mečevi
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.19 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
26.08.18 kval. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Alisa Kummel - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Briana Szabo | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 7-5, 6-1 | detalj meča |