MEČ
02.09.19 | 2. kolo kval. | Ilinca Dalina Amariei | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-2, 6-3 | W15 Curtea | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
06.01.99, 25 Godina
06.01.99, 25 Godina
Ilinca Dalina Amariei vs. Ioana Alexandra Negoitescu - Međusobni mečevi
02.09.19 | 2. kolo kval. | Ilinca Dalina Amariei | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Curtea | zemlja |
Ilinca Dalina Amariei form & Ioana Alexandra Negoitescu form
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Ioana Alexandra Negoitescu - Posljednji mečevi
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Irene Verzin | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Cocan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Eva-Maria Riml | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 kval. | vs. Polina Gubina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.07.18 kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Micu | 6-0, 6-1 | detalj meča |