MEČ
04.10.18 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Huliya Esen | 6-3, 7-63 | Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ilay Yoruk | Huliya Esen | |
1. servis % | 49/77 (64%) | 43/65 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/49 (59%) | 18/43 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/28 (39%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/65 (60%) | 37/77 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/142 (56%) | 63/142 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Huliya Esen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Huliya Esen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Huliya Esen | |
1-0 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Huliya Esen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Huliya Esen | |
3-4 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Huliya Esen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Huliya Esen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilay Yoruk vs. Huliya Esen - Međusobni mečevi
04.10.18 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Huliya Esen | 6-3, 7-63 | detalj meča | Sozopol | tvrda |
Ilay Yoruk form & Huliya Esen form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Huliya Esen - Posljednji mečevi
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 kval. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.09.17 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 1-6 | detalj meča |