INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cemre Anil vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
26.03.18 | kval. | Ilay Yoruk | Cemre Anil | 6-4, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Cemre Anil form & Ilay Yoruk form
Cemre Anil - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |