MEČ
02.10.18 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Alice Gillan | 6-74, 6-1, 6-4 | Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ilay Yoruk | Alice Gillan | |
1. servis % | 64/105 (61%) | 61/102 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/64 (56%) | 27/61 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/41 (32%) | 14/41 (34%) |
Osvojene break-lopte | 12/14 (86%) | 8/15 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 61/102 (60%) | 56/105 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/207 (53%) | 97/207 (47%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 9 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilay Yoruk vs. Alice Gillan - Međusobni mečevi
02.10.18 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Alice Gillan | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | Sozopol | tvrda |
Ilay Yoruk form & Alice Gillan form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Alice Gillan - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
03.07.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
05.06.23 kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča |